-42%

Фустан - код 396 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38504
-42%
Special Price ден 580,00 Регуларна цена ден 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 833 - црвена
  Блуза - код 833 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кошула - код 4848 - кафеава
  Кошула - код 4848 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Код 20101 - темно кафеава
  Код 20101 - темно кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Код AC-1007 - бело
  Код AC-1007 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Палто - код 826 - путер зелена
  Палто - код 826 - путер зелена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Код SP9027 - црна
  Код SP9027 - црна
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 7. Јакна - код 888 - путер зелена
  Јакна - код 888 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Фустан - код 883 - кафеава
  Фустан - код 883 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 7071 - тиркизна
  Блуза - код 7071 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Код AC-1016 - окер
  Код AC-1016 - окер
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 956,71