-62%

Фустан - код 396 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38501
-62%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2594 - 4
  Фустан - код 2594 - 4
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 13131 - сина
  Фустан - код 13131 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Розова тениска с надпис - код 2517
  Маица - код 2517 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 11943 - кремова
  Маица - код 11943 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Дамски комплект потник и панталон в черно с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фустан - код 416 - капучино
  Фустан - код 416 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 11901
  Маица - код 11901 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Јакна - код 8825 - 2 - небесно сина
  Јакна - код 8825 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Код B424 - капучино
  Код B424 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71