-41%

Фустан - код 397 - зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41029
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Вискоза-100%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2578 - ментол
  Фустан - код 2578 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2578
  Фустан - код 2578
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8292 - ментол
  Фустан - код 8292 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 1249
  Фустан - код 1249
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Боди - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 296 - црна
  Фустан - код 296 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Фустан - код 4177 - зелена
  Фустан - код 4177 - зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Џемпер - код 7333 - ментол
  Џемпер - код 7333 - ментол
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Дамска риза в черно с ръкави от тюл - код 0633
  Кошула - код 0633 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Тренерки - код 5262
  Тренерки - код 5262
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 4040 - борда
  Фустан - код 4040 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Тренерки-долен дел - код 3155 - 4 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 4 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71