-36%

Фустан - код 403 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39586
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1729 - светло сина
  Фустан - код 1729 - светло сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 3320 - сина
  Фустан - код 3320 - сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 3320 - светло сина
  Фустан - код 3320 - светло сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2949 - небесно сина
  Фустан - код 2949 - небесно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Фустан - код 5878
  Фустан - код 5878
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
Слични производи
 1. Код P97 - бело
  Код P97 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Тениска с ефектен принт в бяло - код 3204
  Маица - код 3204 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 5191 - кафеава
  Блуза - код 5191 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Јакна - код 5519 - 1 - зелена
  Јакна - код 5519 - 1 - зелена
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 6. Топ - код 3183 - бело
  Топ - код 3183 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Џемпер - код 9266 - црна
  Џемпер - код 9266 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Блуза - код 374 - портокалова
  Блуза - код 374 - портокалова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Дамска еластична пола от рипс в бежово 7/8 - код 4043
  Сукња - код 4043
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Спортски комплет - код 5137 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 5137 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71