-36%

Фустан - код 414 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40325
-36%
Special Price MKD 1.276,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8125 - црна
  Фустан - код 8125 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 0890 - 1 - црна
  Фустан - код 0890 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 8934 - 1 - црна
  Фустан - код 8934 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.609,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 3. Топ - код 11976 - жолта
  Топ - код 11976 - жолта
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Тренерки - код 0934 - црна
  Тренерки - код 0934 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код YX6824 - црна
  Код YX6824 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Тренерки - код 6175 - розова
  Тренерки - код 6175 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.000,71
 7. Дамски дънки в синьо с кант - код 6486
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фустан - код 10033 - црна
  Фустан - код 10033 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71