-50%

Фустан - код 422 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
734
-50%
Special Price MKD 580,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5666 - темно сина
  Фустан - код 5666 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 5666 - тиркизна
  Фустан - код 5666 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 5696 - небесно сина
  Фустан - код 5696 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 185 - небесно сина
  Фустан - код 185 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8586 - небесно сина
  Фустан - код 8586 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 896 - путер зелена
  Блуза - код 896 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 3665 - кафеава
  Фустан - код 3665 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 953 - темно зелена
  Фустан - код 953 - темно зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Јакна - код 051 - 2 - кремова
  Јакна - код 051 - 2 - кремова
  Најниско MKD 3.422,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 5. Фустан - код 133 - жолта
  Фустан - код 133 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 1681 - розова
  Комплет - код 1681 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.203,71
 7. Фустан - код 928 - бело
  Фустан - код 928 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дуксер - код 4242 - розова
  Дуксер - код 4242 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Код B135 - 2 - бело
  Код B135 - 2 - бело
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
 10. Блуза - код 3991
  Блуза - код 3991
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71