-62%

Фустан - код 450 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38163
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2919 - бело
  Фустан - код 2919 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 6412 - бело
  Фустан - код 6412 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 11643 - бело
  Фустан - код 11643 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 809 - бело
  Фустан - код 809 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 1767 - циклама
  Спортски комплет - код 1767 - циклама
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Код Р78 - шарена
  Код Р78 - шарена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Комплет - код 1469 - 3
  Комплет - код 1469 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код В147 - пудра
  Код В147 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Фустан - код 6130 - путер зелена
  Фустан - код 6130 - путер зелена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Блуза - код 2535 - розова
  Блуза - код 2535 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Тренерки-долен дел - код 3155 - 1 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 3155 - 1 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Блуза - код 15766 - 3 - темно зелена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Код B269 - сиво
  Код B269 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Топ - код 11716
  Топ - код 11716
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71