-75%

Фустан - код 450 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38161
-75%
Special Price MKD 290,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2915 - 4 - корали
  Фустан - код 2915 - 4 - корали
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11800 - виолетова
  Блуза - код 11800 - виолетова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 6113 - црна
  Фустан - код 6113 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фармерки - код 4125 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4125 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Јакна - код 6288 - кремова
  Јакна - код 6288 - кремова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 5. Тренерки-долен дел - код 11719 - капучино
  Тренерки-долен дел - код 11719 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Маица - код 2425
  Маица - код 2425
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 2766 - сина
  Фустан - код 2766 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Боди - код 3313 - 3
  Боди - код 3313 - 3
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Изчистен дамски топ в светлосиньо - код 3091
  Топ - код 3091
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Комплет - код 8281 - бело
  Комплет - код 8281 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71