-62%

Фустан - код 450 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38164
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1294
  Фустан - код 1294
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2169
  Фустан - код 2169
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 0351
  Фустан - код 0351
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11808 - светло сина
  Фустан - код 11808 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1478 - 1 - црвена
  Фустан - код 1478 - 1 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Блуза - код 0521 - 2 - шарена
  Блуза - код 0521 - 2 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фармерки - код 3142 - сина
  Фармерки - код 3142 - сина
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Маица - код 11631 - црна
  Маица - код 11631 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тренерки - код 4518
  Тренерки - код 4518
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски бански с връзки в две части в сребристо - код 1296
  Купачи - код 1296 - 8 - сребро
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Комбинезон - код 5493
  Комбинезон - код 5493
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Парео - код 0666 - 2 - шарена
  Парео - код 0666 - 2 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71