-62%

Фустан - код 450 - портокалова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38273
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Портокалова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6600 - портокалова
  Фустан - код 6600 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 699 - портокалова
  Фустан - код 699 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Блуза - код 5365 - црна
  Блуза - код 5365 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 2123 - жолта
  Фустан - код 2123 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Код OY1210 - корали
  Код OY1210 - корали
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Комплет - код 729 - бела
  Комплет - код 729 - бела
  Најниско MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
 5. Јакна - код 887 - кафеава
  Јакна - код 887 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Комбинезон - код 4455 - жолта
  Комбинезон - код 4455 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 4948 - тиркизна
  Блуза - код 4948 - тиркизна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Маица - код 0589 - темно сина
  Маица - код 0589 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Код B95 - 1 - црна
  Код B95 - 1 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Блуза - код 970 - виолетова
  Блуза - код 970 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71