-40%

Фустан - код 469 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38726
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0333 - небесно сина
  Фустан - код 0333 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 390 - небесно сина
  Фустан - код 390 - небесно сина
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 3. Фустан - код 371 - небесно сина
  Фустан - код 371 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 324 - тиркизна
  Фустан - код 324 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2500 - небесно сина
  Фустан - код 2500 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 632 - ментол
  Фустан - код 632 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 4171 - бело
  Блуза - код 4171 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Купачи - код 723 - црвена
  Купачи - код 723 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 8400 - путер зелена
  Фустан - код 8400 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 0081 - виолетова
  Фустан - код 0081 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Кошула - код 8050 - путер зелена
  Кошула - код 8050 - путер зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Фустан - код 854 - 4 - бела
  Фустан - код 854 - 4 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Кошула - код 9898 - пудра
  Кошула - код 9898 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 416 - борда
  Фустан - код 416 - борда
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Код Р68 - виолетова
  Код Р68 - виолетова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71