-54%

Фустан - код 476 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38763
-54%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8257 - црна
  Фустан - код 8257 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 5925 - црна
  Фустан - код 5925 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 11513 - црна
  Фустан - код 11513 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Фустан - код 8706 - 1 - црна
  Фустан - код 8706 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 1584 - 3 - црна
  Фустан - код 1584 - 3 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4175 - црна
  Блуза - код 4175 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 8823 - црна
  Комплет - код 8823 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 4. Фустан - код 675 - жолта
  Фустан - код 675 - жолта
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 625 - виолетова
  Фустан - код 625 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 11512 - бело
  Блуза - код 11512 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 8570 - бело
  Блуза - код 8570 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Код B57 - окер
  Код B57 - окер
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Код 5617 - портокалова
  Код 5617 - портокалова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 1812 - борда
  Блуза - код 1812 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71