-30%

Фустан - код 478 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
361
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1679 - 3 - црна
  Фустан - код 1679 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Фустан - код 0710 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 7793 - црна
  Фустан - код 7793 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Блуза - код 0157 - виолетова
  Блуза - код 0157 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код B351 - 3 - шарена
  Код B351 - 3 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Тренерки - код 018 - 3 - црна
  Тренерки - код 018 - 3 - црна
  MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Блуза - код 5191 - кафеава
  Блуза - код 5191 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 8899 - бело
  Фустан - код 8899 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Блуза - код 11698 - бело
  Блуза - код 11698 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Свободна дамска тениска в цвят праскова - код 2389
  Маица - код 2389 - праска
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Фустан - код 10300
  Фустан - код 10300
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71