-30%

Фустан - код 478 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
367
-30%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8149 - црвена
  Фустан - код 8149 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2657 - црвена
  Фустан - код 2657 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Фустан - код 2301 - 5 - црвена
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0247 - бело
  Блуза - код 0247 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 6954 - зелена
  Фустан - код 6954 - зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 0889
  Фустан - код 0889
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5889
  Фустан - код 5889
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 13131
  Фустан - код 13131
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 11716 - бела
  Топ - код 11716 - бела
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Топ - код 1031 - кафеава
  Топ - код 1031 - кафеава
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Спортски комплет - код 1885 - 1 - розова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Кратки панталони - код 4563 - 1 - црна
  Кратки панталони - код 4563 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71