-58%

Фустан - код 480 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38915
-58%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 986,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 65% Еластан - 35%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1233 - црна
  Фустан - код 1233 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 11643 - црна
  Фустан - код 11643 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1656 - црна
  Фустан - код 1656 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 6515 - црна
  Фустан - код 6515 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0763 - црна
  Фустан - код 0763 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6071
  Фустан - код 6071
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Блуза - код 3938 - бело
  Блуза - код 3938 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 682 - црвена
  Фустан - код 682 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 4254 - бело
  Блуза - код 4254 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Дамски комплект в червено райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамска тениска в бяло с принт - код 2510
  Маица - код 2510 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Блуза - код 4254 - црвена
  Блуза - код 4254 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Најниско MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 10. Код B305 - бела
  Код B305 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71