-62%

Фустан - код 481 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38983
-62%
Special Price MKD 432,10 Регуларна цена MKD 1.157,10
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5169 - 1 - црвена
  Фустан - код 5169 - 1 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 3298 - црвена
  Фустан - код 3298 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 11548 - црвена
  Фустан - код 11548 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Код 0651 - 1 - црна
  Код 0651 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Код B343 - жолта
  Код B343 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Блуза - код 3340 - 2 - црна
  Блуза - код 3340 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дуксер - код 2569 - сиво
  Дуксер - код 2569 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 975 - црвена
  Блуза - код 975 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Изчистен дамски топ от рипс в червено - код 2987
  Топ - код 2987 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамска риза в бяло широка кройка - код 5293
  Кошула - код 5293 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Атрактивен дамски топ на воали в тъмносиньо - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Кратки панталони - код 5363 - 1 - небесно сина
  Кратки панталони - код 5363 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71