-45%

Фустан - код 493 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38552
-45%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2345 - пудра
  Фустан - код 2345 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 11808 - розова
  Фустан - код 11808 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2593 - розова
  Фустан - код 2593 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2578 - пудра
  Фустан - код 2578 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8292
  Фустан - код 8292
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 3456 - небесно сина
  Фустан - код 3456 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Тренерки - код 2287 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2287 - 1 - шарена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Свободна дамска туника в три цвята - код 3108 - 1
  Туника - код 3108 - 1 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамска тениска с принт в сиво - код 6369
  Маица - код 6369 - сиво
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Тренерки - код 6936 - 4 - виолетова
  Тренерки - код 6936 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Блуза - код 3099 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Фустан - код 2765 - црна
  Фустан - код 2765 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 0533 - 2 - шарено
  Блуза - код 0533 - 2 - шарено
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Код B270 - црвена
  Код B270 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71