-41%

Фустан - код 494 - циклама - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38188
-41%
Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Циклама

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код DD-570 - портокалова
  Код DD-570 - портокалова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 2. Купачи - код 734 - црна
  Купачи - код 734 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Комплет - код 4142-2 - шарена
  Комплет - код 4142-2 - шарена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 4. Јакна - код 4532 - 2 - црна
  Јакна - код 4532 - 2 - црна
  Најниско ден 4.002,00 Регуларна цена ден 4.582,00
 5. Кошула - код 4646 - тиркизна сина боја
  Кошула - код 4646 - тиркизна сина боја
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 4489 - 5 - кремова
  Фустан - код 4489 - 5 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Топ - код 4042 - ментол
  Топ - код 4042 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 8. Фустан - код 6585
  Фустан - код 6585
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 9. Блуза - код 7071 - путер зелена
  Блуза - код 7071 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Кошула - код 4443 - 6 - шарена
  Кошула - код 4443 - 6 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71