-41%

Фустан - код 494 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38187
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 395 - црна
  Фустан - код 395 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2500 - црна
  Фустан - код 2500 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8400 - црна
  Фустан - код 8400 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 9601 - црна
  Фустан - код 9601 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1714 - црна
  Фустан - код 1714 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Комплет - код 334 - небесно сина
  Комплет - код 334 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 976 - црна
  Фустан - код 976 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Кардиган - код 1594 - бело
  Кардиган - код 1594 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 0508 - виолетова
  Фустан - код 0508 - виолетова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 8810 - зелена
  Фустан - код 8810 - зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 4400 - небесно сина
  Блуза - код 4400 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Панталони - код 5159 - црна
  Панталони - код 5159 - црна
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Комбинезон - код 2199 - ментол
  Комбинезон - код 2199 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 3732 - пудра
  Блуза - код 3732 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Кардиган - код 9596 - путер зелена
  Кардиган - код 9596 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71