-41%

Фустан - код 494 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38190
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8399 - жолта
  Фустан - код 8399 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 2743 - жолта
  Фустан - код 2743 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4806 - жолта
  Фустан - код 4806 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 6460 - окер
  Фустан - код 6460 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2540 - окер
  Фустан - код 2540 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7413 - црна
  Фустан - код 7413 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 3638 - кремова
  Маица - код 3638 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Ефирен къс гащеризон с колан в розово - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 0286 - розова
  Фустан - код 0286 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 2902 - 1 - црна
  Маица - код 2902 - 1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Къси панталонки с висока талия в бяло - код 5301
  Кратки панталони - код 5301 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Боди - код 11935 - бела
  Боди - код 11935 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Дамски сет от две части къс топ и къси панталонки - код 2608 - 1
  Комплет - код 2608 - 1 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Топ - код 10100 - кремова
  Топ - код 10100 - кремова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Дуксер - код 328 - небесно сина
  Дуксер - код 328 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71