-29%

Фустан - код 530 - 5 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39688
-29%
Special Price MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 1.972,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Фустан - код 2256 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 8934 - 1 - црна
  Фустан - код 8934 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 7115 - 2 - црна
  Фустан - код 7115 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 6858 - 1 - црна
  Фустан - код 6858 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Фустан - код 4791 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Кошула - код 7293
  Кошула - код 7293
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Атрактивна дамска блуза в черно - код 6306
  Блуза - код 6306 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Комбинезон - код 5622 - виолетова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Дамски бански в две части в сребристо - код 13045
  Купачи - код 13045 - сребро
  Најниско MKD 869,71
 6. Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Фустан - код 2568 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 7776 - црна
  Фустан - код 7776 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Кратки панталони - код 4586 - 1
  Кратки панталони - код 4586 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Код B160 - капучино
  Код B160 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Топ - код 7414
  Топ - код 7414
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71