-34%

Фустан - код 536 - 1 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39076
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 6867 - сиво
  Фустан - код 6867 - сиво
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Фустан - код 6867 - темно сива
  Фустан - код 6867 - темно сива
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 1426 - сиво
  Фустан - код 1426 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 6585 - сиво
  Фустан - код 6585 - сиво
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Код B63 - пудра
  Код B63 - пудра
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Код Р74 - црна
  Код Р74 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Маица - код 3597 - кремова
  Маица - код 3597 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 2938 - портокалова
  Блуза - код 2938 - портокалова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Код Р103 - сиво
  Код Р103 - сиво
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Комбинезон - код 2259 - 1 - шарена
  Комбинезон - код 2259 - 1 - шарена
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Дуксер - код 2275 - 2 - розова
  Дуксер - код 2275 - 2 - розова
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 8. Код Р115 - пудра
  Код Р115 - пудра
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Код B73 - кафеава
  Код B73 - кафеава
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 10. Блуза - код 5766 - 1 - црна
  Блуза - код 5766 - 1 - црна
  Најниско MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71