-68%

Фустан - код 536 - 2 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39077
-68%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код HS-5135 - бела
  Код HS-5135 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Блуза - код 1124 - бело
  Блуза - код 1124 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код P85 - 4 - шарена
  Код P85 - 4 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 4. Блуза - код 0042 - 3 - шарена
  Блуза - код 0042 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код NH2843 - зелена
  Код NH2843 - зелена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Код B69 - кафеава
  Код B69 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Јакна - код 0585 - црна
  Јакна - код 0585 - црна
  Најниско MKD 2.899,71 Регуларна цена MKD 4.639,71
 8. Код Р68 - тиркизна
  Код Р68 - тиркизна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 9. Блуза - код 4001 - црвена
  Блуза - код 4001 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код B13 - темно кафеава
  Код B13 - темно кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71