-45%

Фустан - код 567 - црна

Нема на залиха
SKU
813
-45%
Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 1.276,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 333 - бело
  Комплет - код 333 - бело
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Блуза - код 864 - бело
  Блуза - код 864 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Фустан - код 672 - жолта
  Фустан - код 672 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кардиган - код 3399 - небесно сина
  Кардиган - код 3399 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Сако - код 815 - корали
  Сако - код 815 - корали
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Палто - код 814 - кафеава
  Палто - код 814 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Комбинезон - код 4455 - виолетова
  Комбинезон - код 4455 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 0081 - небесно сина
  Фустан - код 0081 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Код WG11633-3 - портокалова
  Код WG11633-3 - портокалова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Блуза - код 756 - тиркизна
  Блуза - код 756 - тиркизна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71