-45%

Фустан - код 567 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
814
-45%
Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12003 - црвена
  Фустан - код 12003 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 9949 - корали
  Фустан - код 9949 - корали
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 4671 - црвена
  Фустан - код 4671 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 20100 - црвена
  Фустан - код 20100 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 11966 - црвена
  Фустан - код 11966 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Код B417 - кафеава
  Код B417 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Фустан - код 3278 - 1 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 6575 - 1 - црна
  Комплет - код 6575 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 1124 - кафеава
  Блуза - код 1124 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 11662 - црна
  Блуза - код 11662 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Дълга дамска пола в цвят тюркоаз - код 2667
  Сукња - код 2667 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Сукња - код 0849 - црна
  Сукња - код 0849 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 5554
  Фустан - код 5554
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Комбинезон - код 4199 - 3 - розова
  Комбинезон - код 4199 - 3 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Атрактивна дамска тениска с надпис в сиво - код 4004
  Маица - код 4004 - сиво
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71