-43%

Фустан - код 574 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39355
-43%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1662 - 2 - црна
  Фустан - код 1662 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1662 - 1 - црна
  Фустан - код 1662 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 8399 - црна
  Фустан - код 8399 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 1675 - 1 - црна
  Фустан - код 1675 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Дамски топ потник рипс в бежово - код 10210
  Код 10210
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Дамски сет топ и дълга пола от две части в цвят циклама - код 2700
  Комплет - код 2700 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 9949
  Фустан - код 9949
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Дамски сет потник и пола рипс в кафяво - 10055
  Комплет - код 10055 - кафеава
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 8190
  Фустан - код 8190
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Маица - код 33866 - 1 - камуфлажа
  Маица - код 33866 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамски сет от две части къс топ и къси панталонки - код 2608 - 3
  Комплет - код 2608 - 3 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 8149 - окер
  Фустан - код 8149 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Атрактивен дълъг гащеризон в цвят зелено - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Код B298 - кафеава
  Код B298 - кафеава
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.072,71