-62%

Фустан - код 574 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39366
-62%
Special Price MKD 435,00 Регуларна цена MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11592
  Фустан - код 11592
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1233
  Фустан - код 1233
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 4288
  Фустан - код 4288
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 11664
  Фустан - код 11664
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 1610
  Фустан - код 1610
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Блуза - код 2190 - 2
  Блуза - код 2190 - 2
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Елегантен дамски топ в бежово - код 3020
  Топ - код 3020
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Сако - код 5255
  Сако - код 5255
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Тренерки - код 4112 - црна
  Тренерки - код 4112 - црна
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Фустан - код 1729 - пудра
  Фустан - код 1729 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 6344 - капучино
  Фустан - код 6344 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 9656 - бело
  Блуза - код 9656 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Фустан - код 2471 - 1
  Фустан - код 2471 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 6468 - шарена
  Фустан - код 6468 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 8861 - 8
  Блуза - код 8861 - 8
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71