-41%

Фустан - код 584 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39319
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2345 - црна
  Фустан - код 2345 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 2203 - црна
  Фустан - код 2203 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Фустан - код 8251 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2593 - црна
  Фустан - код 2593 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11698
  Блуза - код 11698
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 2258 - црна
  Фустан - код 2258 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 1645 - 1
  Блуза - код 1645 - 1
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Панталони - код 5664
  Панталони - код 5664
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Спортски комплет - код 3066 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Боди - код 2918 - црна
  Боди - код 2918 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 1575 - сиво
  Тренерки - код 1575 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Код LS589 - портокалова
  Код LS589 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Блуза - код 6306 - 1 - бела
  Блуза - код 6306 - 1 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Код B166 - црна
  Код B166 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71