-40%

Фустан - код 592 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38732
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Ликра 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 4802 - црна
  Фустан - код 4802 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8596 - црна
  Фустан - код 8596 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 91499 - црна
  Фустан - код 91499 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 4757 - 2 - црна
  Фустан - код 4757 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Код B271 - 1 - шарена
  Код B271 - 1 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Код 537 - црна
  Код 537 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Накъсани дамски дънки с висока талия в черно - код 7914
  Фармерки - код 7914 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамски бански с връзки в две части в неоноворозово - код 1296
  Купачи - код 1296 - 11
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Код В143 - 2 - шарена
  Код В143 - 2 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Дамски комплект блуза и спортен панталон в черно - код 9896
  Комплет - код 9896 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамски панталон еко кожа в масленозелено - код 6329
  Панталони - код 6329 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамска изчистена тениска в бяло - код 1423
  Маица - код 1423 - 2 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Къс дамски топ рипс в лилаво - код 0963
  Топ - код 0963 - виолетова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71