-34%

Фустан - код 608 - кафеава - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39350
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0300
  Фустан - код 0300
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Фустан - код 5931 - кафеава
  Фустан - код 5931 - кафеава
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 1544 - кафеава
  Фустан - код 1544 - кафеава
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 8989 - окер
  Фустан - код 8989 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Кратки панталони - код 5077-1 - шарена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 745 - окер
  Фустан - код 745 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Код D8506 - жолта
  Код D8506 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Блуза - код 975 - бело
  Блуза - код 975 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код Р48 - црвена
  Код Р48 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 6600 - портокалова
  Фустан - код 6600 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Код AC-1017 - портокалова
  Код AC-1017 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Кардиган - код 9596 - путер зелена
  Кардиган - код 9596 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 2006 - кафеава
  Блуза - код 2006 - кафеава
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71