-34%

Фустан - код 621 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38191
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3161 - 2 - шарена
  Фустан - код 3161 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6920 - 2 - шарена
  Фустан - код 6920 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 9187 - 1 - шарена
  Фустан - код 9187 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 5. Фустан - код 4441 - 1 - црна
  Фустан - код 4441 - 1 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
Слични производи
 1. Блуза - код 2214 - окер
  Блуза - код 2214 - окер
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Код Р69 - кафеава
  Код Р69 - кафеава
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Блуза - код 2006 - кафеава
  Блуза - код 2006 - кафеава
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 1162 - ментол
  Блуза - код 1162 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Код В147 - розова
  Код В147 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Код YF - D2025 - црна
  Код YF - D2025 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Маица - код 0589 - светло сина
  Маица - код 0589 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 4223
  Блуза - код 4223
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 10. Тренерки - код 0200 - 1 - путер зелена
  Тренерки - код 0200 - 1 - путер зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71