-68%

Фустан - код 623 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41059
-68%
Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4476 - розова
  Фустан - код 4476 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 2231 - розова
  Фустан - код 2231 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 11548 - пудра
  Фустан - код 11548 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 149 - пудра
  Фустан - код 149 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0722 - путер зелена
  Фустан - код 0722 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код B298 - сребро
  Код B298 - сребро
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Панталони - код 2252 - црна
  Панталони - код 2252 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Блуза - код 0837 - кафеава
  Блуза - код 0837 - кафеава
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 2
  Туника - код 6360 - 2 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 2286
  Фустан - код 2286
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Блуза - код 3099 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 7369 - 1 - бело
  Фустан - код 7369 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Тениска в бяло с ефектен принт - код 3163
  Маица - код 3163 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71