-64%

Фустан - код 637 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38892
-64%
Special Price MKD 638,00 Регуларна цена MKD 1.798,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0060 - црна
  Фустан - код 0060 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Фустан - код 0722 - црна
  Фустан - код 0722 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0900 - црна
  Фустан - код 0900 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 830 - црна
  Фустан - код 830 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 4040 - црна
  Фустан - код 4040 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6619 - розова
  Фустан - код 6619 - розова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Код B69 - црна
  Код B69 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 0041 - бела
  Фустан - код 0041 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 4. Палто - код 1514 - 1 - окер
  Палто - код 1514 - 1 - окер
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Хеланки - код 9850 - црна
  Хеланки - код 9850 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Код OY1210 - жолта
  Код OY1210 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Комплет - код 2205 - сиво
  Комплет - код 2205 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Сако - код 8031 - црвена
  Сако - код 8031 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Јакна - код 0615 - 1 - кремова
  Јакна - код 0615 - 1 - кремова
  Најниско MKD 3.972,71 Регуларна цена MKD 4.262,71
 10. Фустан - код 1281 - темно сина
  Фустан - код 1281 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71