-58%

Фустан - код 637 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38894
-58%
Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 986,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4476 - розова
  Фустан - код 4476 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 2595 - пудра
  Фустан - код 2595 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 11548 - пудра
  Фустан - код 11548 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 149 - пудра
  Фустан - код 149 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Фустан - код 625 - окер
  Фустан - код 625 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2203 - црна
  Фустан - код 2203 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 2540 - виолетова
  Фустан - код 2540 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5654 - небесно сина
  Фустан - код 5654 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Елек - код 1719 - кремова
  Елек - код 1719 - кремова
  Special Price MKD 2.261,71 Регуларна цена MKD 2.841,71
 6. Елек - код 2519 - 3
  Елек - код 2519 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Комплет - код 3499 - сиво
  Комплет - код 3499 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Код B341 - црвена
  Код B341 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Код B291 - виолетова
  Код B291 - виолетова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Јакна - код 0266 - циклама
  Јакна - код 0266 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71