-43%

Фустан - код 656 - 1 - праска - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40995
-43%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.653,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Праска

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6071 - пудра
  Фустан - код 6071 - пудра
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 2484 - пудра
  Фустан - код 2484 - пудра
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Фустан - код 0333 - пудра
  Фустан - код 0333 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 390 - пудра
  Фустан - код 390 - пудра
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Фустан - код 324 - пудра
  Фустан - код 324 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 9759 - бело
  Комбинезон - код 9759 - бело
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Палто - код 1615 - 2 - розова
  Палто - код 1615 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 3. Фустан - код 1924 - зелена
  Фустан - код 1924 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 8745 - темно сина
  Фустан - код 8745 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код B126 - кафеава
  Код B126 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Фустан - код 7099 - 3 - пудра
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Фустан - код 2299 - црна
  Фустан - код 2299 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Блуза - код 8063 - виолетова
  Блуза - код 8063 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 4445 - небесно сина
  Блуза - код 4445 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Туника - код 0781 - сиво
  Туника - код 0781 - сиво
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71