-71%

Фустан - код 656 - 2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40994
-71%
Special Price MKD 464,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8815 - шарено
  Фустан - код 8815 - шарено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8813 - шарено
  Фустан - код 8813 - шарено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Палто - код 9595 - тиркизна
  Палто - код 9595 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Палто - код 5657 - путер зелена
  Палто - код 5657 - путер зелена
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Маица - код 388 - жолта
  Маица - код 388 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 805 - жолта
  Фустан - код 805 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фармерки - код 3031 - црна
  Фармерки - код 3031 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Фустан - код 1429 - темно сина
  Фустан - код 1429 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 5156 - 6 - шарена
  Блуза - код 5156 - 6 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 0560 - темно сина
  Фустан - код 0560 - темно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Сако - код 834 - небесно сина
  Сако - код 834 - небесно сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 10. Фустан - код 0722 - црна
  Фустан - код 0722 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71