-43%

Фустан - код 66 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38195
-43%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3174 - 1 - црна
  Фустан - код 3174 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 0324 - 1 - црна
  Фустан - код 0324 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 2532 - 1 - црна
  Фустан - код 2532 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 1585 - 1 - црна
  Фустан - код 1585 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 2991 - црна
  Фустан - код 2991 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 11623 - црна
  Тренерки - код 11623 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Боди - код 11562 - бело
  Боди - код 11562 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 2959 - сиво
  Блуза - код 2959 - сиво
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4457
  Маица - код 4457 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Комбинезон - код 4199 - 1 - црвена
  Комбинезон - код 4199 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 4329 - црна
  Блуза - код 4329 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Блуза - код 2190 - 1 - црна
  Блуза - код 2190 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Блуза - код 137 - путер зелена
  Блуза - код 137 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 1454 - небесно сина
  Блуза - код 1454 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Палто - код 187 - борда
  Палто - код 187 - борда
  Special Price MKD 2.232,71 Регуларна цена MKD 2.812,71