-43%

Фустан - код 66 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40613
-43%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5925 - црна
  Фустан - код 5925 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 8706 - 1 - црна
  Фустан - код 8706 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1584 - 3 - црна
  Фустан - код 1584 - 3 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Фустан - код 4243 - 1 - црна
  Фустан - код 4243 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 5. Фустан - код 1573 - 1 - црна
  Фустан - код 1573 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Комплет - код 3015 - розова
  Комплет - код 3015 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Код Р69 - црна
  Код Р69 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Фустан - код 1142 - кафеава
  Фустан - код 1142 - кафеава
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Џемпер - код 407 - бело
  Џемпер - код 407 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фармерки - код 8254 - 2 - кафеава
  Фармерки - код 8254 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 7. Фустан - код 1690 - црна
  Фустан - код 1690 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Сако - код 5868 - борда
  Сако - код 5868 - борда
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Панталони - код 954 - жолта
  Панталони - код 954 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Код B107 - окер
  Код B107 - окер
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71