-28%

Фустан - код 663 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38186
-28%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5190 - црна
  Фустан - код 5190 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 6100 - црна
  Фустан - код 6100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 8293 - црна
  Фустан - код 8293 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 0060 - црна
  Фустан - код 0060 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 8586 - црна
  Фустан - код 8586 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 875 - црна
  Блуза - код 875 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код AC-1009 - црна
  Код AC-1009 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Комбинезон - код 6254 - виолетова
  Комбинезон - код 6254 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Код YF - D2025 - жолта
  Код YF - D2025 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 9656 - црвена
  Блуза - код 9656 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Фустан - код 832 - црвена
  Фустан - код 832 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Блуза - код 894 - ментол
  Блуза - код 894 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Сако - код 8031 - бело
  Сако - код 8031 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Јакна - код 2610 - 3 - црна
  Јакна - код 2610 - 3 - црна
  Најниско MKD 3.769,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 10. Фустан - код 3665 - кафеава
  Фустан - код 3665 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71