-28%

Фустан - код 663 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38185
-28%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6144 - пудра
  Фустан - код 6144 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 3456 - пудра
  Фустан - код 3456 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2991
  Фустан - код 2991
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2919 - циклама
  Фустан - код 2919 - циклама
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 3214 - розова
  Фустан - код 3214 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дамска тениска с ефектен гръб в бяло - код 4515
  Маица - код 4515 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамско боди в синьо от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 5525 - небесно сина
  Блуза - код 5525 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Спортски комплет - код 2115
  Спортски комплет - код 2115
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Код B305
  Код B305
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Ефектна тениска с надпис и перли в бяло - 4357
  Маица - код 4357 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Код В146 - пудра
  Код В146 - пудра
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Тренерки - код 5358 - праска
  Тренерки - код 5358 - праска
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 62688 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 10. Спортски комплет - код 4163 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 4163 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71