Фустан - код 664 -2 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37619-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска риза къс ръкав с къдрици в червено - код 4136
  Кошула - код 4136 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 5878 - бело
  Фустан - код 5878 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 3. Маица - код 0511 - 4
  Маица - код 0511 - 4
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4225 - 1 - сиво
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Маица - код 3567 - црна
  Маица - код 3567 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Код B289 - 3 - шарена
  Код B289 - 3 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1729 - зелена
  Фустан - код 1729 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Код 20124 - златно
  Код 20124 - златно
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71