-34%

Фустан - код 672 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38381
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3492 - шарено
  Фустан - код 3492 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4825 - 1 - шарено
  Фустан - код 4825 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Блуза - код 11800 - бела
  Блуза - код 11800 - бела
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 0991 - бела
  Фустан - код 0991 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 5610 - розова
  Топ - код 5610 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 2890 - црна
  Фустан - код 2890 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Дамски комплект топ с паднали рамене и къси панталонки в черно - код 3966
  Комплет - код 3966 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код 1028
  Код 1028
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 6460
  Фустан - код 6460
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамски топ потник с остро деколте с дантела в черно - код 4388
  Топ - код 4388 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Топ - код 25528
  Топ - код 25528
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дамски бански в две части с висока талия в червено - код 2561
  Купачи - код 2561 - 7 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71