-43%

Фустан - код 674 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39275
-43%
Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фустан - код 0998 - кремова
  Фустан - код 0998 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 4673 - кремова
  Фустан - код 4673 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Дамски топ в червено - 1287
  Топ - код 1287 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Код Р59 - капучино
  Код Р59 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 6251 - шарено
  Фустан - код 6251 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамски изрязан бански в розово - код 9042 - лице
  Купачи - код 9042 - 8 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 12950
  Фустан - код 12950
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 9989 - светло сина
  Блуза - код 9989 - светло сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 4244 - црна
  Блуза - код 4244 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 7205 - небесно сина
  Фустан - код 7205 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 4352 - небесно сина
  Маица - код 4352 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Комбинезон - код 7701 - црвена
  Комбинезон - код 7701 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71