-32%

Фустан - код 684 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38669
-32%
Special Price MKD 1.218,00 Регуларна цена MKD 1.798,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1673 - шарено
  Фустан - код 1673 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 1673 - шарено
  Фустан - код 1673 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 4800 - 1 - шарена
  Фустан - код 4800 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Фустан - код 5874 - 5 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Фустан - код 5874 - 4 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2856 - неон жолта
  Фустан - код 2856 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Атрактивен къс топ рипс в светлосиньо - код 0995
  Топ - код 0995
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Код B429 - капучино
  Код B429 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Ефирен къс гащеризон с колан в розово - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Код В147 - борда
  Код В147 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Код B393 - црвена
  Код B393 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Маица - код 4361 - црна
  Маица - код 4361 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Спортски комплет - код 5137 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 5137 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Блуза - код 5956 - пудра
  Блуза - код 5956 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Сако - код 2900
  Сако - код 2900
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71