-33%

Фустан - код 687 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
38725
-33%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2593 - бело
  Фустан - код 2593 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1249 - бела
  Фустан - код 1249 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 0597 - 1 - бела
  Фустан - код 0597 - 1 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 7411 - бело
  Фустан - код 7411 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5654 - бело
  Фустан - код 5654 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Тренерки - код 1568 - 3 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Спортски комплет - код 9996 - црна
  Спортски комплет - код 9996 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Елек - код 2589 - борда
  Елек - код 2589 - борда
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Блуза - код 2635 - црна
  Блуза - код 2635 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Блуза - код 2959
  Блуза - код 2959
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Тренерки - код 1777 - темно сина
  Тренерки - код 1777 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Тренерки - код 9998 - 1 - бела
  Тренерки - код 9998 - 1 - бела
  MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 9. Дуксер - код 3262 - сиво
  Дуксер - код 3262 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Код B350 - црна
  Код B350 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71