-41%

Фустан - код 689 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
2051
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Акрил-80% Полиамид-20%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1600 - 1 - црна
  Фустан - код 1600 - 1 - црна
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Фустан - код 0590 - црна
  Фустан - код 0590 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 9010 - црна
  Фустан - код 9010 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 8754 - црна
  Фустан - код 8754 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 4343 - црна
  Фустан - код 4343 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код LS543 - жолта
  Код LS543 - жолта
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Фустан - код 9597 - кафеава
  Фустан - код 9597 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 41511
  Блуза - код 41511
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Код В147 - розова
  Код В147 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Тренерки - код 6079 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Хеланки - код 2138 - 1
  Хеланки - код 2138 - 1
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Код JY - 6479 - жолта
  Код JY - 6479 - жолта
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Блуза - код 4145
  Блуза - код 4145
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Јакна - код 9970 - 2 - црна
  Најниско MKD 2.552,00 Регуларна цена MKD 3.132,00
 10. Блуза - код 1124 - сиво
  Блуза - код 1124 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71