-39%

Фустан - код 692 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40971
-39%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.827,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7812 - црна
  Фустан - код 7812 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 6344 - црна
  Фустан - код 6344 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2409 - црна
  Фустан - код 2409 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1729 - црна
  Фустан - код 1729 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2155 - црна
  Фустан - код 2155 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0936 - црна
  Блуза - код 0936 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Јакна - код 0266
  Јакна - код 0266
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 7626 -1 - борда
  Фустан - код 7626 -1 - борда
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Јакна - код 1224 - 3
  Јакна - код 1224 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамски гащеризон по тялото в светлосиньо - код 5562
  Комбинезон - код 5562
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Eкстравагантен дамски топ в черно - код 4327
  Топ - код 4327 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Код B335
  Код B335
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Секси втален гащеризон в червено - код 22990
  Комбинезон - код 22990 - 1 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Фустан - код 3102
  Фустан - код 3102
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Комплет - код 215 - темно сина
  Комплет - код 215 - темно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71