-68%

Фустан - код 706 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40517
-68%
Special Price MKD 522,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0581 - небесно сина
  Фустан - код 0581 - небесно сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Фустан - код 11939
  Фустан - код 11939
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 2203
  Фустан - код 2203
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 2419
  Фустан - код 2419
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 5469 - 1
  Фустан - код 5469 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
Слични производи
 1. Код 508 - црвена
  Код 508 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Код B417 - црна
  Код B417 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 11932 - светло сина
  Фустан - код 11932 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Блуза - код 5343 - 3 - праска
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Дамски гащеризон рипс в светлосиньо - код 0199
  Комбинезон - код 0199
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код 505 - капучино
  Код 505 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1257 - црна
  Фустан - код 1257 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в розово - код 1269
  Топ - код 1269 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71