-34%

Фустан - код 708 - 2 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39440
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7214 - 1 - шарена
  Фустан - код 7214 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 2534 - шарена
  Фустан - код 2534 - шарена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 4589 - 1 - шарена
  Фустан - код 4589 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 3138 - шарена
  Фустан - код 3138 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Тениска с ефектно деколте и надпис в бежово - 4257
  Маица - код 4257
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамска тениска в червено с надпис - код 2923
  Маица - код 2923 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 1208 - светло сина
  Фустан - код 1208 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Код В19 - жолта
  Код В19 - жолта
  Special Price MKD 1.044,00 Регуларна цена MKD 1.624,00
 5. Комплет - код 5069 - розова
  Комплет - код 5069 - розова
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 6. Фустан - код 4161 - 1 - црна
  Фустан - код 4161 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 7369 - 1 - бело
  Фустан - код 7369 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Тренерки - код 1236 - розова
  Тренерки - код 1236 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 1124 - кафеава
  Блуза - код 1124 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Атрактивен дамски топ в светлосиньо - код 5610
  Топ - код 5610
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71