-55%

Фустан - код 713 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
1346
-55%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза-65% Полиестер-35%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11808 - црна
  Фустан - код 11808 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4534 - црна
  Фустан - код 4534 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 6155 - црна
  Фустан - код 6155 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1733 - црна
  Фустан - код 1733 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11805 - црна
  Фустан - код 11805 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фармерки - код 4266 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4266 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 2. Блуза - код 3250 - бело
  Блуза - код 3250 - бело
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Дуксер - код 0864 - црна
  Дуксер - код 0864 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Блуза - код 4060 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Тренерки - код 6268 - путер зелена
  Тренерки - код 6268 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Комплет - код 1469 - 2 - сиво
  Комплет - код 1469 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Тренерки - код 6184 - 1 - црна
  Тренерки - код 6184 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дамска тениска тип прегърни ме в светлосиньо - код 515
  Маица - код 515 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Блуза - код 3151 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71